25 de maig de 2024

Agenda esportiva del 1-5 novembre 2023

0

En aquesta ocasió agafam una mica més del cap de setmana ja que hi ha hagut el festiu de Tots Sants i s’han disputat alguns partits.

Partits de futbol del CE Artà i CE Artà Atlètic:

CategoriaEquip localVisitantDiaHoraResultat
Primera RegionalBaleares Sin FronterasArtà05/11/202319:30h1-1
Juvenil PreferentArtàBinissalem04/11/202317h3-3
Juvenil Primera RegionalArtà At.Rotlet Molinar B05/11/202316:30h6-3
Cadet PreferentNo hi ha jornada
Infantil Primera RegionalCalviàArtà05/11/202311:30h2-6
Infantil Segona RegionalSp. Son FerrerArtà At.05/11/202315:30h5-4
Aleví 1ªArtàAt Escolar04/11/202309:30h11-1
Aleví Sub-11 1ª Reg.Juv. Constància CArtà At.01/12/202312h1-11
Aleví Sub-11 1ª Reg.Artà At.Sp. Manacor04/11/202311:45h2-3
Divisó d’Honor BenjamíArtàSD La Salle At.01/12/202316:30h2-5
Divisó d’Honor BenjamíMallorca BArtà04/11/202311h3-3
Benjamí Primera RegionalSes SalinesArtà B01/11/202311h5-0
Benjamí Primera RegionalArtà BSp. Manacor03/11/202319h3-9
Benjamí Primera RegionalRotlet Molinar At.Artà At.04/11/202310h2-5
Benjamí Sub-9 1ª Reg.AlgaidaArtà At.04/11/202312:30h1-2
Prebenjamí 1ª Reg.CamposArtà At.04/11/202310:30h0-5
Prebenjamí Sub-7 1ª Reg.Artà At.A-Llubi04/11/202310:45h1-2
Femenina RegionalArtàSon Sardina Recreatiu01/11/202318h1-3
Femenina RegionalPorto CristoArtà05/11/202317h4-1

Partits de bàsquet del Club Bàsquet Artà:

CategoriaLocalVisitantDiaHoraResultat
Lliga Insular Femení
(Senior Femení)
Club Joan Capó – FelanitxBàsquet Artà03/11/202321h64-59
Júnior MasculíBàsquet ArtàClub Bàsquet Sant Francesc Llops (Inca)04/11/202319:30h63-53
Cadet MasculíNo hi ha lligaaquestes dates
Mini MasculíNo hi ha lligaaquestes dates
Mini Femení ANo hi ha lligaaquestes dates
Mini Femení BNo hi ha lligaaquestes dates
Pre Mini MasculíBàsquet ArtàBàsquet Son Servera04/11/202310:30h
Pre Mini FemeníBàsquet ArtàCB Joventut Llucmajor04/11/202312h

Partits del Club Vòlei Artà:

CategoriaLocalVisitantDiaHoraResultat
Segona Nacional FemeninaSa Roda ArtàCV Pòrtol05/11/202316h1-3
Juvenil MasculíCVP La Tribu IbizaLicors Moyà Artà04/11/202313:30h0-3
Juvenil Femení (1ª Div)Alaró VòleiBigMat Agrupació Artà04/11/202312h2-3
Juvenil Femení (2ª Div)Parque Nereida Cala RajadaJuniper CE Sagrat Cor04/11/202310h3-0
Cadet Femení (1ª Div)CV Porto CristoCa’s Sagristà Artà03/11/202320:30h2-3
Cadet Femení (2ª Div)Bar Total ArtàAlcúdia05/11/202310h3-0
Cadet Femení (3ª Div)BdB Mijupe ArtàRafal Vell03/11/202320h3-0
Infantil MasculíCV Sant JosepEs Poli Bar Artà01/11/202312:30h
Infantil Femení (1ª Div)Algaida VCSolArtà03/11/202317:45h3-1
Infantil Femení (2ª Div)Elèctrica Sansó ArtàJuniper CE Sagrat Cor03/11/202318h3-0
Infantil Femení (3ª Div)Gràfiques ArtàVòlei Muro04/11/202312h3-0
Infantil Femení (3ª Div)Ses Tres Forquetes ArtàVòlei Muro03/11/202318h0-3
Aleví Femení 6×6
(G. Crespells)
CV PòrtolRest. Caf. Sant Salvador04/11/202311h0-3
Aleví Femení 6×6
(G. Ensaïmades)
Madre AlbertaCV Artà05/11/202310h3-0

S’anirà actualitzant amb altres esports. Pregam col·laboració enviant horaris de partits i posteriorment resultats al nostre correu radioartamunicipal@hotmail.com

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà.

%d bloggers like this: