Llistes electorals per les eleccions locals del 26 maig 2019

Urna electoral

El Butlletí Oficial de les Illes Balears (BOIB) ha publicat avui, dimecres 24 d’abril, les llistes de les diferents candidatures locals que es presenten per sortir elegits regidors i regidores dels diferents ajuntaments de les illes.

Pel que fa als que es presenten per l’Ajuntament d’Artà són les següents (l’ordre és tal com ho publica el BOIB):

PSIB-PSOE

1. Manuel Galan Massanet
2. Maria Bel Llinás Pastor
3. Antoni-Josep Valle Font
4. Antonio Bonet Company
5. Maria Isabel Nieto Sepúlveda
6. Maria Paula Ginard Sánchez
7. Gloria Quintanilla Febrer
8. Andreu-Jaume Bover Servera
9. Joana Aina Cardell Vich
10. Cayetano Gil Valle
11. Juana Maria Sureda Oliver
12. Onofre Serra Vila
13. Margalida Bonnin Grimalt
Suplents
1. Pere Josep Gil Fuster
2. Maria Del Carmen Cobo Sureda
3. Rosa Maria  Servera Garau

Alternativa per Artà (AA)

1. Aina Maria Comas Delgado
2. Concepción Hedrosa Siguenza
3. Miguel Torres Negre
4. Rafael Caldentey Crego
5. Maria Del Carmen Peraita Romero
6. Maria Isabel Deià Tortella
7. Laura Prados Mas
8. Antonio José Estarellas Fernández
9. Addaia Abril Comas
10. Javier Rubio García
11. Francisca Sierra Alzamora
12. Alexandre Oliver Venegas
13. Margarida Llull Llull
Suplents
1. Concepción Ferrera Duran
2. Hicham Ayadi Lemkadmi
3. Sofia Faramelli Ribas
4. Encarnación Quesada Montiel
5. Omar Antonio Maya Gaitan
6. Victoria Estrada Casanovas
7. Luis Miguel Bajo De Castro
8. Milagros Guerrero Rivero
9. Mariano Moragues Ribas De Pina
10. Catalina Servera Llaneras

Partit Popular d’Artà i sa Colònia de Sant Pere (PP)

1. Juan Lliteras Espinosa
2. Miguel Servera Morey
3. Maria Francisca Martí Ferrer
4. Mª. Rosario Lliteras Fernández
5. Andrés Casellas Cabrer
6. Bartolomé Martí Ferrer
7. Ana Jeannine Sánchez Quevedo
8. Miquel Bernad Carrió
9. Ramón José Cortina Badia
10. Margarita Lliteras Fernández
11. Juan Pedro García De Dios
12. Bárbara Servera Morey
13. Bárbara Sureda Santos
Suplents
1. Sebastià Carrió Ginard
2. Sebastián Massanet Font
3. Jaime Payeras Femenias
4. Maria Antonia Pons Llabrés
5. Francisca Vives Salort
6. Llorenç Soler Oliver
7. Demetrio Ledesma Gómez
8. Cristina Colom Crespí
9. Andrea Cerezo Crespí

Unió Independents d’Artà (UIA)

1. Macu  Moreno Mayal
2. Maria Pastor  Gelabert
3. Jaume  Alzamora  Riera
4. Maria Assumpció Santandreu Ginard
5. Jeroni Esteva  Villalonga
6. Marta Gili Lorernzo
7. Antoni Ferragut Gili
8. Miquel Esteva Villalonga
9. Maria Pilar Perona Prieto
10. Miquel Àngel Tous Real
11. César Amador Cano Vaquer
12. Magdalena Maria Fernández
13. Amalio Arnandis Puig
Suplents
1. Tomeu Cursach Salas
2. Maria Del Mar López Martí
3. Miquel  Tauler Ferrer

El Pi – Proposta per les Illes Artà (El Pi)

1. Maria Antònia  Sureda  Martí
2. Manuel  Rocha  Barrientos
3. Sebatian  Carrió  Dalmau
4. Ignasi  Bosch  Maria
5. Laura  Medina Esteva
6. Maria Del Mar  Llaneras Pascual
7. Bartomeu  Gili  Nadal
8. Margarita  Munar  Socias
9. Ana Maria Carmen  Corraliza  Garcia
10. Alejandro  Alconchel  Lopez
11. Maria  Mestre  Ferriol
12. Bartolome Miguel  Brunet  Guerrero
13. Maria Antonia  Sureda  Gelabert
Suplents
1. Carmen  Negre  Corraliza
2. Daniel  Molina  Jimenez
3. Miguel  Llaneras  Ginard
4. Antonio  Torres  Frias
5. Apolonia  Genovart  Servera

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *